Safe Buy

Sklep internetowy Badinx-workwear.pl

Telefon: +48 510 243 182, fax: +48 9139 21 316
Koszyk:
0,00
Home › O nas

O nas


Firma Handlowo Usługowa „BADINX” istnieje od 2009 roku. Celem firmy jest zapewnianie maksymalnej ochrony pracownikom w ich miejscu pracy, wyposażanie ich w najwyższej  jakości artykuły ochronne oraz profesjonalna obsługa Klienta.

Jako dystrybutor artykułów BHP, mamy ambicję kompleksowo obsługiwać przedsiębiorstwa i instytucje jak również odbiorców indywidualnych, oferując zawsze fachowe doradztwo w doborze odpowiednich środków ochrony pracy oraz produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość obsługi klienta jest dla nas kluczowa. We wszystkim, co robimy, dążymy do stosowania najlepszych praktyk.

Bezkompromisowy stosunek do jakości wiąże się ze strategiczną decyzją, aby  dostarczać NIE najtańszą, ale NAJLEPSZĄ odzież roboczą.

Rozbudowane zaplecze magazynowe i logistyczne oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy gwarantują fachową obsługę i zadowolenie odbiorców.

Zapraszamy do podjęcia rozmów i kontaktów handlowych.

Regulamin Sklepu
Najlepsze ubrania robocze na świecie?
Przepracuj jeden dzień w odzieży roboczej MASCOT’ i sprawdź czy jestes zadowolony. Przyjdź i spróbuj! MASCOT został wybrany jako najlepszy i najbardziej innowacyjny europejski producent odzieży roboczej pokonując 749 innych producentów. Zapoznaj się z naszym katalogiem i przeżyj przygodę z światowej klasy odzieżą roboczą i ochronna. Inteligentną, wytrzymała i wyposażoną we wszystkie funkcjonalne udogodnienia jakich oczekujesz.
MASCOT i kontrole
W 2008 MASCOT otworzył w Wietnamie własną, nowoczesną fabrykę z magazynem z materiałami, produkcją materialu(quilt fabric), pracownią krawiecką i laboratoriami. MASCOT dostrzegł szansę podniesienia efektywności łańcucha dostaw i zwiększenia elastyczność produkcji. Nowa fabryka, jak wszystkie zakłady MASCOT, przykłada wielką wagę do utrzymania wysokich standardów etycznych i pomaga wyznaczać normy odpowiedzialności społecznej obowiązujące międzynarodowe korporacje. Dobre warunki pracy i świadczenia socjalne owocują najwyższą jakością produktu.

Przetestowane by Działać
Przetestowane by Działać to nie tylko nasz slogan firmowy ale również strategia działania. Dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty, surowce jak również dostawców i procesy produkcji. MASCOT otrzymał akredytację ISO 9001:2000. Nasza Polityka Jakości koncentruje się na jakości dostarczanych produktów i świadczonych usług, dlatego też uzyskujemy wysoką jakość we wszystkich tych dziedzinach.


Przy zakupach na łączną kwotę 500 zł. brutto
wysyłka gratis